جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۲
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۴۳۹
گزارشگر : ۸۴
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان خبر داد؛

عیدی یک میلیارد تومانی حامیان به فرزندان معنویشان

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۵۲

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان سمنان مبلغ یک میلیارد و 16 میلیون تومان به‌حساب 3593 یتیم و فرزند محسنین در عید نوروز واریز کردند.

 به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه در حال حاضر ده هزار و 162 حامی حمایت 765 یتیم و 2828 فرزند محسنین را بر عهده‌دارند ،گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان سمنان مبلغ یک میلیارد و 16 میلیون تومان به مناسبت عید نوروز به‌حساب فرزندان معنوی خودپرداخت کردند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه که عیدی حامیان در قالب واریز مستقیم به‌حساب فرزندان و یا اهداء کالا بوده گفت: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، طریق کارت‌های عضو شتاب به‌طور مستقیم به‌حساب هر فرزند معنوی واریزشده است.

محمد قوسی با تأکید بر اجرای پویش ایران مهربان گفت: بهبود وضعیت معیشتی و مرتفع کردن نیازمندی‌ها و مشکلات خانواده‌های ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد با جذب حامیان جدید از دیگر اهداف این طرح است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: حامیان طرح اکرام و محسنین به طور کلی  یک میلیارد و 883 میلیون تومان به‌صورت نقد و 353 میلیون تومان به‌صورت کالا در اسفندماه سال 99 به فرزندان معنوی خود کمک کردند که از این مجموع یک میلیاردو 16 میلیون تومان در قالب عیدی بوده است.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۳۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید