جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۵۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۳۸۰
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان؛

کمیته امداد خط ‌شکن تولید،مانع زدایی‌ و پشتیبانی‌ با ایجاد 3500 شغل جدید

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۵۸

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان به تحقق نام‌گذاری سال جدید مبنی بر تولید، مانع زدایی‌ها، پشتیبانی ها اشاره کرد و گفت: ایجاد 3546 فرصت شغلی برای مددجویان و کارآفرینان عرصه اشتغال در سال 1400 پیش‌بینی‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، تصریح کرد: علاوه بر استعداد سنجی افراد مستعد اشتغال، 6900 نفر از کارجویان از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در این سال بهره‌مند خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد 3546 فرصت شغلی در بخش کشاورزی، دامپروری، صنعتی و معدنی، صنایع‌دستی، شیلات و سایر موارد  پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: در سال جاری گام‌های بلند و مؤثرتری در ایجاد اشتغال و همچنین تولید محصولات مددجویان بر خواهیم داشت.

مسعودیان راد با تأکید اینکه مخاطبین فعلی کمیته امداد و متقاضی شغل دارای مدارک تحصیلی بالا و مدارج علمی هستند، تصریح کرد: مشاغل نوین و دانش‌بنیان در دستور کار قرار دارد و به جدیت پیگیری می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان یادآور شد: بهره‌گیری از کانون خیرین اشتغال، جهادگران کارآفرین، راهبران شغلی از ظرفیت‌های ایجاد اشتغال را می‌توان  نام برد که در سال‌های از این راهبردها  به‌خوبی استفاده‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید