جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۳۶۰
گزارشگر : ۸۴
با مشارکت سپاه پاسداران قائم (عج) استان سمنان محقق می شود

جذب بیش از 13 هزار حامی برای ایتام در جشن رمضان

(یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۴۵

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان از گام دوم اجرای جذب 13 هزار 507 حامی با مشارکت سپاه قائم (عج) استان سمنان به عنوان بازوی توانمند برای جذب حامی در استان سمنان خبر داد و گفت: جشن جذب این حامیان در روز اکرام و مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حسن ویلان، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان گفت: بهره مندی  از تمامی ظرفیت کارکنان و دستگاه‌های اجرایی در این زمینه برنامه ریزی شده است.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم پویش ایران مهربان، 13 هزار 507 حامی به جمع حامیان طرح اکرام اضافه خواهند شد.

 حسن ویلان با اشاره به اینکه جشن اتمام پویش ایران مهربان با جذب حامیان تا پانزدهم ماه مبارک رمضان هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام کلید می‌خورد، تصریح کرد: شهروندان با ثبت‌نام و پرداخت ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزار ریال و یا هر مبلغ دلخواه دیگر می‌توانند در این پویش شرکت کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان، تصریح کرد: ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳ و نیز مراجعه به سایت ekram.emdad.ir از روش‌های ثبت‌نام در این طرح است.

حسن ویلان، خاطرنشان کرد: حامیان از طریق ثبت‌نام در سایت اکرام به نشانی فوق، می‌توانند فرزند خودشان را انتخاب کنند و کمک خود را به‌صورت برخط و مستقیم به کارت فرزند تحت حمایت واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید