جزییات خبر

شنبه / ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۳۵۲
گزارشگر : ۸۴
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان؛

پازل مدیریت نوین فقر در حال تکمیل است

(شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: با ارائه طرح‌های متعدد و متنوع استان سمنان پازل مدیریت نوین فقر در حال تکمیل است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در آئین تکریم، تجلیل تودیع و معارفه کارکنان کمیته امداد استان سمنان گفت: شعار سال ۱۴۰۰ تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها را با کمک امدادگران  محقق خواهیم کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: با ارائه طرح‌های متعدد و متنوع استان سمنان از جمله توانمندی ایتام در بازار سرمایه، منظومه توانمندی ، معین شدن استان سمنان برای کمک به رفع فقر سیستان و بلوچستان و طرح های دیگر پازل مدیریت نوین فقر در حال تکمیل است. 

وی با اشاره به وجود شرایط اقتصادی به‌ویژه شرایط کرونایی و خلق حماسه‌های توسط مردم تصریح کرد: لبیک‌های مکرر و جانانه‌ای به سخنان مقام معظم رهبری در جریان مواسات و همدلی داده شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان به رشد ۷۳ درصدی مشارکت‌های مردمی در سال ۹۹ در استان سمنان اشاره کرد و گفت: در چند مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه مردم نیک اندیش استان سمنان به یاری نیازمندان شتافتند.

مسعودیان راد خاطرنشان  کرد: شرایط اشتغال در استان سمنان منجر به افتخارات فاخر از جمله ایجاد ۳۵۰۰ فرصت شغلی، کیفی کردن و متنوع کردن مشاغل و این کار  حاصل یک حرکت جهادی  در سال ۹۹ بود.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۰ گام‌های استوارتر را با همکاری امدادگران بر خواهیم داشت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید