جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۰۸۸۵
گزارشگر : ۸۴
روزهای دشوار مادر ستایش و نیایش به پایان رسید

صاحب‌خانه شدن خانواده یتیم شهمیرزادی

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۴۸

هم‌زمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری یک باب واحد مسکونی به متراژ 94 مترمربع، بااعتبار 500 میلیون تومان از طریق مشارکت خیرین و کمیته امداد خریداری و تحویل خانواده تحت حمایت کمیته امداد شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان در آئین تحویل یک باب واحد مسکونی در شهمیرزاد، تصریح کرد: این خانواده به علت فوت سرپرست تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند.

وی به طرح منظومه توانمندی ایتام و گذراندن هفت مرحله تا رسیدن به توانمندی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مراحل این منظومه، تأمین سرپناه و پایان نگرانی خانواده است.

محمد قوسی بابیان هم‌زمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری یک باب واحد مسکونی به متراژ 94 مترمربع، بااعتبار 500 میلیون تومان از طریق مشارکت خیرین و کمیته امداد خریداری و تحویل این خانواده تحت حمایت کمیته ا مداد شد.

وی با اشاره به اینکه 1355 حامی، حمایت از 37 یتیم و 218 نفر از فرزندان محسنین شهرستان مهدیشهر را بر عهده‌دارند و ماهانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی را به فرزندان معنوی خود هدیه می‌دهند، تصریح کرد:سرانه دریافتی هر یتیم به‌صورت کالا و نقد در طرح اکرام ایتام یک‌میلیون 100 هزار تومان و سرانه دریافتی هر فرزند در طرح محسنین  600 هزار تومان است.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: 306 حامی از ابتدای سال جاری برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین شهرستان مهدیشهر جذب‌شده است.

 

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید