جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۰۷۷۳
گزارشگر : ۸۴
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان

نخستین همایش ملی سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه برگزار می‌شود

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۳۹

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان از برگزاری نخستین همایش ملی سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه به‌صورت ویدئوکنفرانس خبر داد و گفت: در این آئین، 10 نفر از خیرین سپرده‌گذار استان سمنان تجلیل می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حمیدرضا مداح، مدیر صندوق امداد ولایت استان سمنان با اشاره به جهش استان سمنان برای جذب خیرین سپرده‌گذار باهدف پرداخت تسهیلات هر چه بیشتر به مددجویان و نیازمندان استان سمنان، خاطرنشان کرد: شورای جذب سپرده‌ها در استان سمنان تشکیل شد .

وی خاطرنشان کرد: خیرین نیکوکار استان سمنان با سپرده‌گذاری در این صندوق کمک شایانی برای افزایش پرداخت تسهیلات به مددجویان دارند.

حمید رضا مداح از برگزاری نخستین همایش ملی سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه به‌صورت ویدئوکنفرانس در روز سه شنبه دوازدهم اسفند خبر داد و گفت: در این آئین، 10 نفر از خیرین سپرده‌گذار استان سمنان تجلیل می‌شوند. 

وی سرفصل‌های پرداخت تسهیلات را در قالب وام‌های ضروری، مسکن، کمک‌هزینه جهیزیه، اشتغال، درمان، کارگشایی و سایر سرفصل‌های حمایتی برشمرد و گفت: اتصال به شبکه‌ی شتاب موجب گردیده تا شعب صندوق قادر باشند مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه‌ی شتاب، همه‌ی خدمات متداول در شبکه‌ی بانکی کشور را به مشتریان خود ارائه نمایند و مشتریان صندوق بتوانند با مراجعه به تمامی درگاه‌های بانکی سراسرکشور، همه‌ی خدمات متداول در شبکه‌ی بانکی را دریافت نمایند

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید