جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۹۷۹۶
گزارشگر : ۸۴
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان خبر داد؛

پارک علم و فناوری ایستگاه بعدی دانشجویان نخبه راه‌یافته به اختتامیه رویداد کارآفرین شو

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۲۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه رویداد استارتانی «کارآفرینش» از اواخر شهریور امسال آغاز شد ۱۲۰ ایده از دانشجویان به دبیرخانه این رویداد استارتانی راه یافت، تصریح کرد: 9 ایده به مرحله نهایی راه‌یافته پس از داوری موردحمایت پارک علم و فناوری و کمیته امداد قرار می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان در جلسه هماهنگی برگزاری رویداد کارآفرین شو به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، خاطرنشان کرد: پس از راه‌یابی 120 ایده به دبیرخانه رویداد و بررسی توسط پارک علم و فناوری، 35 ایده مورد تائید و بعد از تائید نهایی 9 ایده مورد داوری قرار می‌گیرند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان به حمایت از ۴۳۰ دانشجو تحت حمایت اشاره کرد و گفت: با حمایت از این دانشجویان و دانش‌آموختگان دارای استعداد و ایده‌ها گام بزرگی در راستای رفع بیکاری کشور، ایجاد ارزش‌افزوده اقتصادی و حمایت از طرح‌های اشتغال نوین برداشته خواهد شد.

تأمین معیشت، اشتغال و مسکن سه رکن حمایتی کمیته امداد در مقوله اقتصاد مقاومتی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان سه محور کلیدی در بخش اقتصاد مقاومتی کمیته امداد را تأمین و حمایت در مقوله‌های معیشت، اشتغال و مسکن مددجویان دانست و خاطرنشان کرد: بهبود فضای کسب‌وکار، توسعه همکاری فعالان فضای کسب‌وکار و توسعه زنجیره‌های ارزش سه راهبرد حوزه اشتغال کمیته امداد است.

علیرضا خدابنده مردمی کردن، دانش‌بنیان استفاده از مزیت‌های بومی محلی است از دیگر راهبردهای اشتغال دانست و تصریح کرد: در بخش توسعه همکاری فعالان فضای کسب‌وکار با 14 دستگاه و نهاد ازجمله پارک علم و فناوری معاونت رئیس‌جمهوری و دانشگاه همکاری دوسویه داریم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید