جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۹ / ۱۹:۳۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۹۶۲۰
گزارشگر : ۸۴
نماینده مردم سمنان ،مهدیشهر وسرخه در بازدید از مشاغل کمیته امداد

فراکسیون محرومیت زدایی مجلس به کمک طرح های دانش بنیان مددجویان می‌آید

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۱۹:۳۰

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فراکسیون محرومیت زدایی مجلس برای کمک به طرح های اشتغال نوین به کمک نیازمندان با استعداد و دانش بنیان می آید.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  دکتر عباس گل رو نماینده مردم شهرستان های سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح های اشتغال کمیته امداد شهرستان سمنان، تصریح کرد:تغییر رویکرد کمیته امداد از کمک های مستقیم مالی به سمت اشتغال زایی و استقلال مالی مددجویان قابل تقدیر است.
وی تصدیح کرد: فقر مالی نشان از فقر نخبگی نیست و عمده دستندرکاران جامعه ما از قشر پایین جامعه هستند.
دکتر عباس گل رو با  اشاره به اینکه کسی که فقیر است نباید رها شود، تصریح کرد: در فضای دانش بنیان کسانی که قصد ایجاد اشتغال دارند از سوی فراکسیون محرویمت زدایی مجلس حمایت می شوند و بودجه خوبی برای پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نظر گرفته شده است. 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه مشاغل امداد در گذشته سنتی بوده است تصریح کرد: نوع مشاغل فعلی تغییر پیدا کرد و تکنولوژی و آی تی  جایگزین شده است.
 
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در درون خانواده های خود گنجینه های بزرگی دارد تصریح کرد:این افراد نیاز به یک مساعدت دارد تا استعداد های آنها کشف و شکوفا شود.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه افزایش مستمری گرچه برای سالمندان مفید است  اما راه حل مناسب برای حمایت و مستقل شدن مددجویان دارای استعداد  نیست . 
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان سمنان در   طرح کارآفرین شو نسبت به جمعیت  رتبه اول در سطح کشور  را کسب کرده است، تصریح کرد:   مجلس باید در مشاغل نوین سرمایه گذاری کند تا تاثیر این افراد در جامعه ناظر باشد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید