جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۹۵۹۴
گزارشگر : ۸۴
ز من هرآنکه او دور، چون دل به سینه نزدیک

35 حامی خارج از کشور حامی 86 کودک نیازمند استان سمنان

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از همکاری 35 حامی ایرانی مقیم خارج از کشور با کمیته امداد استان سمنان خبر داد و گفت: این خیران نیک اندیش حمایت از 86 کودک معنوی خود را بر عهده گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام ایتام 35 نفر از ایرانیان خارج از کشور با کمیته امداد استان سمنان همکاری دارند، تصریح کرد: این خیرین نیکوکار حمایت از 86 هزار نفر از فرزندان ایتام در استان سمنان را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: اگر شرایط حضور حامیان خارج از کشور برای دیدار با فرزندان معنویشان فراهم شود تا از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شوند، این دیدارها اغلب منجر به اتفاقات خوبی از جمله تأمین مسکن و وسایل زندگی و سایر موارد در زندگی ایتام خواهد شد.

محسن مسعودیان راد اذعان داشت: رویکرد مهم کمیته امداد گسترش همدلی، ترویج احسان و نیکوکاری در بین هم وطنان خارج کشور است که نسبت به هم وطنان داخل کشور احساس مسئولیت بیشتری کنند و بتوانیم از طریق آنها مشکلات افزونتری از ایتام را رفع کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: این حامیان گرانقدر در 9 ماهه سال جاری  ۴۳ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند

هموطنان خارج از کشور در صورت تمایل به حمایت از فرزندان بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد می توانند مشخصات ذیل را به ایمیل mri@emdad.ir ارسال نمایند:

کد ملی ، تاریخ تولد ، شماره موبایل (ایرانی) ، آدرس ایمیل ، نام کشور محل سکونت ، شماره تلفن یا موبایل خارج از کشور

نام کاربری و رمز عبور سایت ، پس از حداکثر 72 ساعت به آدرس ایمیل ایشان ارسال می گردد.

سپس می توانند با این اطلاعات وارد سایت ekram.emdad.ir شده و فرزند مورد نظر خود را انتخاب و بصورت آنلاین از طریق کارت های بانکی ایران به او کمک نمایند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید