جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۹:۱۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۷۷۶۳
گزارشگر : ۸۴
با کرونا کارها تعطیل نیست

فروش محصولات مددجویان کمیته امداد در بستر تجارت الکترونیک

(یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۹:۱۹

مدیرعامل شرکت cod24 که ارائه‌دهنده خدمات تجارت الکترونیک، پرداخت در محل، انبارداری، بسته‌بندی و توزیع برای فروشگاه‌های اینترنتی ایران است، نوآوری های کمیته امداد استان سمنان برای فروش محصولات مددجویان را شگفت آور و قابل تقدیر دانست.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، خانم مقیمی فر، مدیر عامل شرکت cod24 (مهسان فراز تجارت) که به دعوت معاونت اشتغال کمیته امداد استان مهمان این نهاد بود، عنوان کرد: ما فکر می‌کردیم کار کمیته امداد فقط به جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع بین نیازمندان ختم شود، اما دعوت از شرکت ما حاکی از رویکرد کمیته امداد بسوی فروش  محصولات تولیدی مددجویان با استفاده از بستر اینترنت است و‌ این برایمان جدید و تحسین برانگیز است.

مدیرعامل شرکت cod24 ادامه داد: شرکت ما نه‌تنها حامی فروش محصولات مددجویان می‌شود بلکه بهترین مزایا را برای این عزیزان با صرف کمترین هزینه فراهم می نماید.

در این دیدار، مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خلاصه ای از برنامه ها و‌فعالیت های این نهاد در حوزه اشتغال و‌خودکفایی مددجویان را تشریح کرده و گفت: ضرورت دارد عرضه کالا از حالت فیزیکی به‌صورت الکترونیک تغییر کرده و فروش بر بستر فناوری های دیجیتال انجام شود.

محسن مسعودیان راد تصریح کرد: 5700 طرح اشتغال تحت نظارت این نهاد حمایتی فعالیت می کنند که نیمه از آنها، مشاغل خانگی هستند و فروش محصولات آنها خصوصا در شرایط کرونایی، نیازمند ورود مددجویان به عرصه تجارت الکترونیک است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید