جزییات خبر

یکشنبه / ۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۶۲۹۹
گزارشگر : ۸۴
به مناسبت روز کارآفرینی و هفته مهارت؛

همایش مجازی «تجلیل از کارآفرینان استان سمنان» برگزار می‌شود

(یکشنبه ۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۵۴

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: همایش مجازی «تجلیل از کارآفرینان استان سمنان» به مناسبت ششم مرداد ماه، روز کارآفرینی و هفته مهارت به صورت همزمان در کمیته امداد و ادارات شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اجرایی شدن منویات رهبری در سال جاری، خاطرنشان کرد: از آنجایی که یک سوم اشتغال کشور بر عهده کمیته امداد است، محقق کردن این امر و تحقق شعار سال جاری مبنی بر جهش تولید بیش از پیش پیگیری می شود.

وی از برگزاری همایش مجازی «تجلیل از کارآفرینان و خیران اشتغال استان سمنان» به مناسبت ششم مرداد ماه، روز کارآفرینی و هفته مهارت به صورت همزمان در اداره کل کمیته امداد و ادارات شهرستان ها از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد و گفت: الگوبرداری سایر افراد از کارآفرینان از اهداف این همایش است چرا که رونق وافزایش کارآفرینی  در جامعه منجر به افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری می شود.

محسن مسعودیان راد کمیته امداد را نهادی کارآفرین خواند و تصریح کرد: در سال گذشته 2666 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان و کارآفرینان عرصه اشتغال با اعتبار 76 میلیاردو 741 میلیون تومان ایجاد شده است.

وی محورهای همایش را تجلیل از کارآفرینان برتر استان سمنان، خیرین حوزه اشتغال و عقد تفاهم نامه با اداره کل فنی وحرفه ای استان سمنان برشمرد و گفت: تقدیر از کارآفرینان نقطه عطفی برای ورود جوانان باانگیزه به عرصه اشتغال خواهد بود.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از  پیش بینی ۳۴۷۵ فرصت شغلی برای مددجویان و کارجویان در سال جاری خبر داد و گفت: برای اجرای این تعداد طرح  ۱۰۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان اعتبار در قالب تسهیلات اشتغال‌زایی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید