جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۸۴۸
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل کمیته امداداستان سمنان در دیداربارئیس امور شعب بانک ملی

ترسیم آینده روشن ایتام با وارد شدن به بازار بورس

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر وارد كردن ایتام استان سمنان به بازار بورس و کارگزای ها با هدف ایجاد آینده ای روشن، گفت: ایجاد یک مرکز نیکوکاری با هدف اجرایی شدن این طرح در استان در دستورکار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان در دیدار با احمد بهکار مرام، رییس اداره امور شعب بانک ملی استان سمنان ضمن تقدیر از همکاری این بانک با کمیته امداد خاطرنشان کرد: معرفی مشاوره های بازار بورس از سوی این بانک برای ایجاد بازار سرمایه در بورس برای ایتام کمک شایانی در آینده این افراد خواهد داشت.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: دستگاه های متولی و سازمان های حمایت گر علاوه بر جلویگری از جزیره ای عمل کردن و موازی کرد ضروری است تنها حمایت های آن ها به سبد حماتی ختم نشود.

مسعودیان با تاکید بر اینکه باید زمینه سرمایه‌گذاری برای این کودکان در نظر گرفته شود، تصریح کرد: آشنایی این افراد با داد ستد و بازار کار در تامین آینده آنان نقش بسزایی دارد.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان اظهار داشت: حمایت از این افراد نباید تنها به پرداخت ماهیانه کمک‌های نقدی ختم شود بلکه باید با آینده نگری همراه باشد.

مسعودیان راد ایجاد  بازار سرمایه برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان را از اهداف پیش رو این نهاد برشمرد و گفت:اقدام بلند مدت با تبیین نقشه راه در قالب سرمایه گذاری بورس، اشتغال، ایجاد ارزش افزوده،  صادرات محوصلات باید در نظر گرفته شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته اداد استان سمنان با اشاره به اینکه کارمندان بانک ملی استان سمنان حمایت 70 نفر از ایتام استان سمنان را برعهده دارند تصریح کرد: همه ساله این بانک با مشارکت در اطعام افطاری سفره ای گسترده برای ایتام مهیا می کده که با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال جاریمی توانند در طح اطعام مهدوی و پخت 313 هزار پرس غذای گرم شرکت کنند.

حسن ویلان خاطرنشان کرد: کمک خیرین به سمت وسوی ایجادبازار بورس باید سوق داده شود تا ماندگاری و آینده ای روشن برای افراد نیازمند داشته باشد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید