جزییات خبر

سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۰۴۵
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

توزیع دو تن میوه بین بیماران کرونایی و کادر بیمارستانی

(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۰۹

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: در اقدامی تا کنون با مشارکت خیرین و کمیته امداد شهرستان سمنان بیش از دو تُن میوه تهیه و با کمک جهادی روحانیون و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی سمنان و اداره بهداشت تبدیل به آبمیوه و بین بیماران کرونایی و کادر بیمارستانی توزیع می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: این اقدامی است در جهت کمک به بیماران و کمک به بهبودی هر چه سریعتر تا از این برهه عبور کنیم.

وی  با اشاره به اینکه تا کنون اقلام خوراکی در قالب سیب، کیوی، پرتقال، هویج برای بیماران کرونایی خریداری شده است، تصریح کرد: این میوه با همکاری نیروهای جهادی روحا نیون شستشو و ضد عفونی و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی سمنان به آشپزخانه بیمارستان های ویژه مبارزه با کرونا اانتقال پیدا کرده و پس آبمیوه گیری و استریل کردن روزانه در وعده و میان وعده های غذایی توزیع می شود.

 

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اینکه این طرح به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، یادآور شد: در اقدامی تا کنون با مشارکت خیرین و کمیته امداد شهرستان سمنان تا بیش از دو تن میوه تهیه و با کمک جهادی روحانیون و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی سمنان و اداره بهداشت تبدیل به آبمیوه و بین بیماران کرونایی و کادر بیمارستانی توزیع می شود.

 

وی ضمن قدر دانی از خیرین برای کمک به بیماران کرونایی و درمان هر چه سریعتر این عزیزان خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در این طرح کمک شایانی خواهد کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید