جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۴۲۳
گزارشگر : ۸۴
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

طرح اکرام ایتام استان سمنان در جایگاه نخست کشور قرار گرفت

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: طرح اکرام ایتام استان سمنان با تحقق 129 درصدی از برنامه‌های تعهد شده در رتبه نخست کشور قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه در ده ماهه سال جاری افراد تحت حمایت طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا بیش از 9 میلیارد  تومان از حمایت حامیان خود بهره‌مند شدند، تصریح کرد: بر این اساس 129 درصد تعهد این نهاد در حوزه اکرام ایتام محقق شد.

مسعودیان راد گفت: ۳۵۰۰ کودک و نوجوان نیازمند در استان سمنان شناسایی و تحت حمایت قرارگرفته‌اند که نیاز به کمک مالی و حامی دارند.

وی با اشاره به اینکه برای حمایت از این عزیزان به یاری ۱۴۰۰۰ حامی نیاز است تأکید کرد: با ثبت‌نام و پرداخت ماهانه مبلغ ۱۰ هزار تومان و یا هر مبلغ دلخواه دیگر می‌توانید در این پویش شرکت نمایید.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی 3000333323، پایگاه اینترنتی https://ekram.emdad.ir/و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) از روش‌های ثبت‌نام در این طرح است.

مردم نیک‌اندیش استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس https://portal.emdad.ir/در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند برسانند.

 

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۵۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید