جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۳۹۴
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت:

سنگ بنای مهربانی،کارمندان بانک ملت برای حمایت از ایتام نهاده شد

(یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۱۰

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: 39 نفر از کارمندان بانک ملت استان سمنان سنگ بنای مهربانی را برای حمایت از 67 فرزند یتیم بنا نهادند.

به گزارش سایت  خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کمیته امداد استان سمنان از آغاز پویش جذب 14 هزار حامی تلاش کرده با رایزنی و جلسات با دستگاه های اجرایی، بانک ها و اقشار مردم برای حمایت از 3500 کودک نیازمند استان گام بردارد تصریح کرد:در پی پویشی که کمیته امداد در سطح کشور برای جذب یک‌میلیون حامی تا پایان سال جاری طراحی کرده، تاکنون کارمندان، کارگران، دانشجویان، طلبه‌ها، اصحاب رسانه، کسبه، پزشکان، مهندسان، معلم ها و همه اقشار  مردم نیک اندیش  این خطه از سرزمین به این پویش در استان سمنان پیوستند تا به کمک کودکان نیازمند بشتابند.

وی خاطرنشان کرد: 39 نفر از کارمندان بانک ملت استان سمنان سنگ بنای مهربانی را برای حمایت از 67 فرزند یتیم بنا نهادند وماهانه یک میلیون و 245 هزار تومان به فرزندان معنوی خود کمک می کنند.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان  با اشاره به اینکه برای حمایت از این کودکان نیازمند، به یاری 14 هزار حامی نیاز است، تأکید کرد: با ثبت‌نام و پرداخت ماهانه مبلغ ۱۰ هزار تومان و یا هر مبلغ دلخواه دیگر می‌توانید در این پویش شرکت نمایید.

محمد قوسی ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳، پایگاه اینترنتی  https://ekram.emdad.ir/  و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) از روش‌های ثبت‌نام در این طرح دانست و خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس  https://portal.emdad.ir/در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید