دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ۰۷:۵۱
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۶۰۳۸
گزارشگر : ۸۴

سمنانی‌ها 44 میلیون تومان صدقه به روش نوین پرداخت کردند

(یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷) ۰۷:۵۱

مردم نیک‌اندیش استان سمنان در 9 ماهه سال جاری سه میلیارد و 251 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 44 میلیون و 528 هزار تومان از طریق روش‌های الکترونیکی بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: پرداخت صدقه به روش الکترونیکی کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقه از صندوق‌های صدقه، افزایش سرعت در پرداخت و اطمینان را به همراه دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مردم نیک‌اندیش استان سمنان در 9 ماهه سال جاری سه میلیارد و 251 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند تصریح کرد: از این مجموع 44 میلیون و 528 هزار تومان از طریق روش‌های الکترونیکی بوده است.

سید جواد رضوی با تأکید بر پیشرفت‌های فناوری بر بستر پرداخت صدقه به روش‌های نوین افزود: شهرستان سمنان با ثبت 2656 فقره تراکنش با روش الکترونیکی رتبه نخست را در 9 ماهه سال جاری به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: خیران و حامیان می‌توانند با استفاده از روش‌های جدید و از طریق کارت‌های اعتباری با پرداخت سریع و آنی صدقات و نذورات خود ما را در سرعت یاری‌رساندن به نیازمندان کمک کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان یادآور شد: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.

وی بابیان اینکه مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند یادآور شد: هم استانی‌ها می‌توانند با استفاده از تلفن ملی نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و از طریق نرم‌افزارهای سکه، سنا، صدقه پیامکی به پرداخت الکترونیکی کمک‌های خود را به محرومان و نیازمندان جامعه اقدام کنند. 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید