دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۰۸:۴۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۶۰۱۲
گزارشگر : ۸۴
در 9 ماهه سال جاری محقق شد

رشد 57 درصدی کمک حامیان به فرزندان محسنین و ایتام سمنان

(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۰۸:۴۸

کمک حامیان فرزندان محسنین و ایتام استان سمنان در 9 ماهه سال جاری به پنج میلیارد و 765 میلیون تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 57 درصدی همراه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کمیته امداد در طرح اکرام ایتام تلاش کرده با جذب حامیان جدید، فرزندان یتیم و محسنین را در سرفصل‌های بهبود وضعیت معیشتی، درمانی و تحصیلی تقویت کند افزود: دو هزار و 911 حامی در طرح محسنین ماهانه 70 هزار تومان نقدی و غیر نقدی به هزار و 972 نفر از فرزندان معنوی خود کمک می‌کنند.

وی بابیان اینکه چتر حمایتی پنج هزار و 228 حامی بر سر 960 نفر از یتیمان استان سمنان است افزود: هر یتیم در طرح اکرام ایتام 250 هزار تومان نقدی و 60 هزار تومان غیر نقدی دریافت می‌کنند.

محمد قوسی با اشاره به اینکه حامیان فرزندان محسنین شهرستان سمنان و اکرام ایتام در 9 ماهه امسال یک میلیاردو 551 میلیون تومان به فرزندان محسنین و ایتام خود پرداخت کردند افزود: کمک های مردم شهرستان سمنان در این مدت نسبت به مدت مشابه با  رشد 105 درصدی همراه شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کودکان طرح محسنین به دلیل کهولت سن، بیماری و ازکارافتادگی و دلایل دیگر توان اداره زندگی را ندارند بیان کرد: افراد  می‌توانند با انتخاب یک خانواده موردنظر ماهیانه حمایت‌های خود را برای کمک به این عزیزان داشته باشند.
وی بابیان اینکه علاوه بر حمایت حامیان از فرزندان محسنین و ایتام، خیران استان سمنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب 0102318463009 نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و شماره کارت مجازی 6984-9017-6919-6037بانک صادرات واریز کنند و کمک‌های غیر نقدی خود را در قالب تأمین مواد غذایی، خدمات مسکن، کمک‌هزینه‌های درمانی و تحصیلی به این کودکان ارائه دهند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۸۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید