دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۰۸:۱۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۴۳۴۲
گزارشگر : ۸۴

زنگ جشن عاطفه‌ها در مدارس سمنان طنین انداز شد

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۱۳

همزمان با سراسر کشور زنگ جشن عاطفه‌ها با حضور جمعی از مسئولان استان سمنان در مدرسه پسرانه بعثت سمنان و 491 مدارس دیگر به صدا درآمد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ضمن حضور در آیین زنگ جشن عاطفه در دبستان پسرانه بعثت سمنان، گزارشی از مشارکت مردم استان سمنان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه. دانش‌آموزانی هستند که چشم به انتظار محبت و کمک دیگران دارند افزود: دو هزار و 300 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مندمی شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته‌شده، امروز در تمامی مدارس استان سمنان زنگ جشن عاطفه‌ها به صدا درمی‌آید افزود:492 مدرسه در استان سمنان با برپایی جشن عاطفه‌ها به کمک هم نوعان خود می‌روند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان سمنان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها مردم نیک‌اندیش استان سمنان با همکاری ۵۰ مرکز نیکوکاری دو میلیارد صد میلیون تومان به دانش آموزان کمک کردند افزود: مشارکت مردم این استان در سال گذشته 900 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۲۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید