دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۷ / ۰۵:۳۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۴۲۹۹
گزارشگر : ۸۴
در نیمه سال جاری محقق شد

کمک 3.7 میلیارد تومان حامیان به یتیمان و فرزندان محسنین سمنان

(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۰۵:۳۵

فرزندان محسنین و ایتام و بیماران طرح شفا تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان در نیمه نخست امسال سه میلاردو 740 میلیون تومان از کمک حامیان خود بهره مند شدند.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان گزارشی از حمایت‌های حامیان طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین را درشش ماهه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه ده هزار حامی در طرح های اکرام ایتام، محسنین وبیماران طرح  شفا با این نهاد همکاری می کنند افزود:  این حامیان با حمایت های مختلف  در سرفصل‌های بهبود وضعیت معیشتی، درمانی و تحصیلی به کودکان معنوی خود کمک می کنند.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان افزود: دو هزار و ۹۱۱ حامی در طرح محسنین از کمک یک میلیاردو 150 میلیون تومانی حامیان  خود برخوردار شدند.

وی بابیان اینکه چتر حمایتی پنج هزار و ۲۲۸ حامی بر سر ۹۶۰ نفر از یتیمان استان سمنان است افزود: حامیان این طرح در نیمه سال جاری دو میلیاردو 300 میلیون تومان به کودکان معنوی خود کمک کردند.

محمد قوسی با اشاره به پیش بینی کمک شش میلیارد تومان حامیان تا پایان سال جاری  افزود: با مشارکت سه میلیاردو ۷۴۰ میلیون تومانی حامیان، 64 درصد تعهد این نهاد محقق شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان طرح شفا را با هدفجذب حامی جهت تامین مالی بخشی از هزینه های معالجه و درمان بیماران  خاص، صعب العلاج وپر هزینه که نیازمندی آنها به تایید اداره پذیرش و مددکاری امداد رسیده باشد دانست و افزود:  حامی محترم  متعهد می شود بصورت دائم و یا برای مدت مشخص ، ماهانه مبلغ پیشنهادی  خود را به بیمار تحت حمایت خود و یا بیمارانی که بنا به تشخیص مسئولین درمان این نهاد در اولویت دریافت خدمات می باشند  پرداخت نمایند.

وی در ادامه یاد آور شد: در همین مدت شش ماه حامیان طرح شفای استان سمنان 292 میلیون تومان به بیماران نیازمند کمک کردند.

محمد قوسی بابیان اینکه علاوه بر حمایت حامیان از فرزندان محسنین و ایتام، خیران استان سمنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و شماره کارت مجازی۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کنند و کمک‌های غیر نقدی خود را در قالب تأمین مواد غذایی، خدمات مسکن، کمک‌هزینه‌های درمانی و تحصیلی به این کودکان ارائه دهند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۰۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید