دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ تیر ۱۳۹۷ / ۰۶:۴۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۲۸۹۰
گزارشگر : ۸۴

ارائه 1570 مشاوره به مددجویان سمنان

(چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۶:۴۳

هزار و 570 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خدمات متنوع مشاوره‌ای را در بهار سال جاری دریافت کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 30 درصدی داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی عرب معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه خدمات مشاوره در قالب جلسات  گروهی و فردی ارائه می‌شود افزود: این نهاد تلاش می‌کند در کنار کمک به بهبود معیشت و مسائل اقتصادی با مشاوره‌های تأثیرگذار برای تحکیم  بنیان خانوارهای تحت حمایت این نهاد گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه هزار و 570 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان خدمات مشاور در قالب  رفع مشکلات روحی و روانی، تحصیلی ، شغلی، زناشویی، عقیدتی و مذهبی را در سه ماه نخست سال جاری را دریافت کردند بیان کرد: 302 مشاوره در مناطق روستایی کم برخوردار و هزار 268 مشاوره در مناطق شهری بوده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه  از مجموع مشاوره‌های انجام‌شده به‌طور متوسط 550 مشاوره در زمره مسائل خانوادگی بوده است و همچنین 400 زوج‌  جوان از خدمات مشاوره بهره‌مند شدند یادآور شد:510 مشاوره زناشویی و 110 مشاوره عقیدتی و مذهبی با حضور ده مشاوره ارائه‌شده است.

علی عرب بیشترین مشکلات مطرح‌شده توسط مددجویان در سرفصل‌های فرزند پروری و  زناشویی  دانست , افزود: در خلال این مشاوره‌ها، کلاس‌های آموزشی در قالب پیشگیری از اعتیاد و طلاق، سبک زندگی ایرانی و کلاس‌های مذهبی و اخلاقی باهدف رفع مشکلات و تحکیم بنیان خانواده‌ها ارائه می‌شود.

انتهای پیام

 

 


تعداد بازدید : ۲۶۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید