دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۰۶:۳۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۲۷۹۸
گزارشگر : ۸۴
در سه‌ماهه نخست سال جاری محقق شد

پرداخت 2.8 میلیارد تومانی تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان سمنان

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۰۶:۳۵

433 فقره در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت در سرفصل‌های وام‌های حمایتی، اشتغال و مسکن به مددجویان تحت کمیته امداد و نیازمندان استان سمنان بااعتبار دو میلیاردو 865 میلیون تومان در سه‌ماهه نخست سال جاری پرداخت‌شده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان گزارشی از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت را به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان را در سه‌ماهه نخست سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا همتیان، مدیر صندوق امداد ولایت استان سمنان با تأکید بر اینکه هشت رابط مستقر در کمیته امداد شهرستان‌های مختلف استان سمنان امور مربوط به رسیدگی درخواست‌های مددجویان برای دریافت وام را رسیدگی می‌کنند افزود: این صندوق در شهریور سال 95 باهدف دستگیری هر چه بیشتر از نیازمندان در استان سمنان آغاز به کارکرد.

وی با اشاره به اینکه 317 فقره تسهیلات حمایتی در قالب رفع مشکلات معیشتی، درمان، کمک به فقرا و کمک به آزادی زندانیان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان سمنان در سه‌ماهه نخست سال جاری پرداخت‌شده است: برای پرداخت این تسهیلات 956 میلیون تومان هزینه شده است.

محمدرضا همتیان یکی دیگر از تسهیلات پرداختی این صندوق قرض‌الحسنه را پرداخت وام به مددجویان جویای شغل برشمرد و گفت: 114 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از تسهیلات اشتغال‌زایی بااعتبار یک میلیاردو 866 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی بیان کرد: در این مدت سه‌ماهه دو فقره تسهیلات خرید و بهسازی مسکن بااعتبار ۴۰ میلیون تومان پرداخت شد.

مدیر صندوق ضرض الحسنه امداد ولایت استان سمنان در ادامه یادآور شد: دو هزار و 239 افتتاح حساب در این صندوق باهدف دستگیری هر چه بیشتر از نیازمندان ایجادشده است.

شایسته ذکر است، در ۱۲ ماه سال گذشته ۵۱۲ نفر از تسهیلات صندوق امداد ولایت بااعتبار شش میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان بهره مند شدند.

انتهای پیامش

تعداد بازدید : ۲۷۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید