دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۰۸:۳۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۲۷۴۶
گزارشگر : ۸۴
در سه‌ماهه نخست سال جاری محقق شد

جذب چهار میلیارد تومانی کمک مردم سمنان از طریق مراکز نیکوکاری

(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۳۰

حجم مشارکت‌های مردم استان سمنان از طریق مراکز نیکوکاری با هدف حمایت از نیازمندان به چهار میلیاردو 84 میلیون تومان در سه‌ماهه نخست امسال رسید.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گزارشی از جذب مشارکت مردم استان سمنان را از طریق مراکز نیکوکاری در سه‌ماهه نخست سال 97 را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به نقش مؤثر  مراکز نیکوکاری در هر محله و منطقه  افزود: ساماندهی مشکلات اجتماعی،اقتصادی مردم از طریق  هیات امنای مراکز نیکوکاری و کمیته امداد شناسایی و در جهت رفع مشکلات آنان گام برداشته می‌شود.

سید جواد رضوی با اشاره به اینکه حجم مشارکت‌های مردم در دستگیری از نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری استان سمنان به چهار میلیاردو84  میلیون تومان در سه‌ماهه نخست امسال رسید یادآور شد: با توجه به اینکه ماه پرفضیلت رمضان در این ایام قرار داشت، عمده مشارکت مردم برای اطعام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان سمنان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه تأمین معیشت نیازمندان از اولویت‌های مراکز نیکوکاری است، افزود: دو  هزار سبد کالایی مواد غذایی به میانگین ارزش ریالی هر سبد کالا 120 هزار تومان بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استان سمنان در این مدت سه ماهه توزیع‌شده است.

رضوی بابیان اینکه از مجموع مشارکت مردم در سه‌ماهه نخست سال جاری دو میلیاردو 200 میلیون تومان نقد و یک میلیاردو صد  میلیون تومان کالا بوده است یادآور شد: بشش از 700 میلیون تومان در قالب خدمات به نیازمندان ارائه‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از همکاری 11 هزار حامی با مراکز نیکوکاری استان سمنان خبر داد و گفت: 31 مرکز نیکوکاری در استان سمنان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به برنامه‌های نوین کمک به نیازمندان، افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند  وجوه مربوط به امور مختلف نیکوکاری را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت نیکوکاری از طریق #۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت‌بانکی 6914-9017-6919-6037 نزد بانک صادرات پرداخت کنند .

انتهای پیام

 

 

 


تعداد بازدید : ۲۷۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید