دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ تیر ۱۳۹۷ / ۰۷:۱۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۲۶۶۳
گزارشگر : ۸۴

درآمد سه میلیون تومانی مددجوی شهمیرزادی با تولید فیلتر خودرو

(چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۱۵

فرزند مددجوی شهمیرزادی که دست‌به‌کار خلاقانه‌ای زده، با دریافت تسهیلات 35 میلیون تومانی اشتغال‌زایی کمیته امداد و خرید یک دستگاه تولید فیلتر هوا خودرو، هم‌اکنون علاوه بر سه فرصت شغلی مستقیم ماهانه سه میلیون تومان درآمد دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا، از اهالی خوش آب هوای شهمیرزاد که چند سالی یک مغازه خشکبار داشت و به دلایل مختلف و نداشتن پشتوانه طرحش شکست خورد گفت: در سال 96 به واحد اشتغال‌زایی کمیته امداد شهر شهمیرزاد مراجعه کردم.

وی با اشاره به اینکه یکی از اقوام ما در شهریار تهران در  حرفه تولید فیلتر خودروهای سواری مشغول به فعالیت بود افزود: با دریافت راهنمایی و گذراندن دوره آموزشی، مشاوره شغلی  و تسهیلات 35 میلیون تومانی اشتغال‎‌زایی کمیته امداد شهمیرزاد یک دستگاه تواید فیلتر هوا را خریداری کردم.

کارآفرین عرصه اشتغال با اشاره به اینکه مواد اولیه را از اصفهان و تهران تهیه می‌کنم افزود: روزانه 600 تا 700 عدد فیلتر خودرو سواری تولید و به  بازار عرضه می‌شود و ماهانه سه میلیون تومان درآمد دارم.

وی  یکی از نیازهای ضروری این کارگاه را دریافت کد استاندارد برای فروش محصولات دانست و افزود: در حال حاضر محصولات تولیدی را به دلیل نداشتن کد استاندارد با قیمت پایین‌‍تر به یک شرکت ارسال می‌کنم.

رضا که هم‌اکنون یک کارگاهی را با ماهانه 250 هزار تومان  اجاره کرده کرده و  مشغول به فعالیت است، سه نفر به صورت مستقیم و  شش فرصت شغلی غیرمستقیم  ایجاد کرده است.

شایسته ذکر است،صد فرصت شغلی بااعتبار یک میلیاردو ۸۹۸ میلیون تومان برای مددجویان جویای شغل استان سمنان در سه‌ماهه نخست امسال ایجادشده است.

انتهای پیام

 

 


تعداد بازدید : ۲۸۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید