دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۲۶۱۷
گزارشگر : ۸۴
در سه‌ماهه نخست امسال محقق شد

مشارکت 1.1 میلیارد تومانی سمنانی‌ها در پرداخت صدقه/شهرستان سمنان پیشتاز در مشارکت

(دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۳۶

مردم نیک‌اندیش استان سمنان در سه‌ماهه نخست امسال یک میلیارد و 125 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان سمنان گزارشی از مشارکت مردم استان سمنان در پرداخت صدقه را در سه‌ماهه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه بیش از 90 هزار از خانوارهای استان سمنان مشترک خانگی صندوق‌های صدقه کمیته امداد استان سمنان هستند افزود: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.

وی با اشاره به مردم  نیک‌اندیش استان سمنان در سه‌ماهه نخست امسال یک میلیارد و 125 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند یادآور شد: از این مجموع یک میلیارد و 73 میلیون تومان از طریق صندوق‌های صدقه و 52 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری استان سمنان جمع‌آوری‌شده است.

محمد قوسی یکی از ضرورت‌های امروزی را با توجه به پیشرفت فناوری، پرداخت صدقه به روش نوین باهدف کاهش هزینه‌های جمع‌آوری، سرعت در پرداخت و اطمینان برشمرد و گفت: مردم استان سمنان در این مدت سه ماه تنها یک‌میلیون و 117 هزار تومان صدقه به روش‌های نوین پرداخت کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه پنج هزار و 300 صندوق بزرگ در معابر استان سمنان وجود دارد بیان کرد: هزار و 200 صندوق در ادارات مستقر است.

وی افزود: به ترتیب شهرستان سمنان با 253 میلیون تومان، شاهرود 248 میلیون تومان و شهرستان گرمسار با 193 میلیون تومان در پرداخت صدقه پیشتاز بودند.

مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۶۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید