دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۳۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۵۷۲۸۴
گزارشگر : ۶۷
با کمک خیران محقق شد

رشد 50 درصدی نذورات قربانی در استان سمنان

(پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۳۵

خیران استان سمنان در عید قربان امسال، 800 میلیون تومان نذورات قربانی خود را به صورت نقدی و غیرنقدی به مددجویان کمیته امداد اهدا کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان 15 شهریور ۱۳۹۶ در نشست با خبرنگاران، گزارشی از نذورات قربانی مردم استان در عید قربان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه هزار راس دام در عید قربان از سوی مردم و مراکز نیکوکاری استان برای توزیع میان مددجویان، ذبح شد، گفت: دو کیلوگرم گوشت قربانی به‌ هر خانواده مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان، از محل گوشت قربانی‌ها در عید قربان امسال توزیع شد.

وی با اشاره به اهدای۵۳۰ میلیون تومان نذورات قربانی مردم نیکوکار استان سمنان در عید قربان سال گذشته، افزود: امسال ارزش نذورات قربانی مردم نیکوکار استان سمنان به 800 میلیون تومان رسید که این رقم، رشد 50 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۴۰ پایگاه جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان فعال بود، گفت: امسال برای اولین‌بار به صورت همزمان در پنج شهرستان‌ سمنان، شاهرود، مهدیشهر، گرمسار و دامغان، کشتار نذورات قربانی مردم خیر، با نظارت سازمان دامپزشکی انجام شد.

وی با اشاره به خطر بروز بیماریها و لزوم رعایت مسائل بهداشتی در قربانی دام، افزود: اغلب قربانی ها برای کشتار به کشتارگاه ها منتقل شدند اما در نقاطی که به تایید دامپزشکی استان رسیده بود، کشتار در همان محل انجام شد و گوشت قربانی ها در همان روز عید و حداکثر تا فردای آن بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

سید جواد رضوی با تقدیر از عموم مردم برای اهدای نذورات قربانی به مددجویان کمیته امداد، گفت: نیکوکاران می توانند همچنان وجوه مربوط به امور نیکوکاری را از طریق سامانه آنی پرداخت با شماره گیری #۰۲۳*۸۸۷۷* و شماره حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۷۶۹۸۴ نزد بانک صادرات پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید