دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۱
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۵۷۱۱۱
گزارشگر : ۶۷
با کمک خیرین سرخه محقق شد

کلنگ ساخت پنج واحد مسکن مددجویی به زمین خورد

(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۱

ساخت پنج واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان سرخه با اعتبار اولیه 70 میلیون تومان در روستای لاسجرد این شهرستان آغاز شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان سرخه، امروز (11 شهریور 96) در حاشیه آیین کلنگ زنی ساخت پنج واحد مسکن، گزارشی از روند ساخت مسکن مددجویی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اسدالله عبداللهی، مدیر کمیته امداد شهرستان سرخه با بیان اینکه تامین سرپناه برای مددجویان یکی از اولویت های مهم این نهاد است، گفت: پنج واحد مسکونی به متراز 800 مترمربع و با اعتبار اولیه 70 میلیون تومان از کمک های خیرین در بخش زکات، ساخته و تا سال آینده در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای کمک به محرومان، به وضعیت مسکن این گروه رسیدگی بیشتری می‌کند، افزود: در سال 95، یک واحد مسکونی شهری با اعتباری بالغ بر 10 میلیون تومان برای خانواده نیازمند شهرستان خریداری شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان سرخه با بیان اینکه هفت واحد مسکن مددجویی شهری و فضاهای جانبی آن، طی چهار ماهه نخست امسال تعمیر و بازسازی شده است، گفت: برای این امر که از اهمیت بالایی برخوردار است، بیش از پنج میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اعلام اینکه تعمیر، مقام سازی و سخت حمام و سرویس بهداشتی از دیگر خدمات این نهاد به خانواده‌های تحت حمایت ساکن در روستاها است، افزود: 6 منزل روستایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه با اعتبار 8 میلیون تومان، طی چهار ماهه نخست امسال نوسازی و بهسازی شده است.

اسدالله عبداللهی با اشاره به اینکه کمک به موضوع مسکن محرومان و روستاییان در بخش های خرید، ساخت، بهسازی و تعمیر از اولویت برنامه های کمیته امداد در توانمندسازی آنها است، گفت: پنج واحد مسکونی مددجویی شهری با اعتبار شش میلیون و پنج واحد مسکونی مددجویی روستایی نیز با اعتبار 13 میلیون تومان طی سال گذشته تعمیر و بازسازی شده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد با هدف کمک به تامین مسکن مددجویان تحت حمایت، طرح رضوان را اجرایی کرده است، افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای تامین سرپناه خانواده‌های نیازمند، کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به کمیته امداد شهرستان سرخه تحویل دهند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید