دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۵۶۹۹۶
گزارشگر : ۶۷
سال گذشته

سمنانی‌ها 530 میلیون تومان نذورات قربانی اهدا کردند

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۱۰

مردم نیکوکار استان سمنان در عید قربان سال گذشته ، 530 میلیون تومان نذورات قربانی خود را تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به مددجویان کمیته امداد اهدا کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان (7 شهریور 1396) در نشست با خبرنگاران گزارشی از برنامه های  این نهاد در روز عید قربان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه این نهاد در سراسر استان در آستانه عید، پذیرای قربانی و کمک‌های نقدی مردم است، گفت: مردم استان برای مشارکت پررنگ در عید قربان امسال می‌توانند قربانی یا کمک‌های نقدی خود را به مراکز نیکوکاری و کمیته امداد هر شهرستان اهدا کنند.

وی با اشاره به اهدای 530 میلیون تومان نذورات در عید قربان سال گذشته، افزود: پارسال، گوشت 730 راس گوسفند و سه نفر شتر در عید قربان از سوی مردم و مراکز نیکوکاری استان سمنان برای توزیع میان مددجویان اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اعلام اینکه 40 پایگاه جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان امسال در شهرهای استان راه اندازی می شود، گفت: پیش بینی می شود امسال، هزار گوسفند قربانی، اهدا و گوشت آن بین نیازمندان در اسرع وقت توزیع شود.

وی با بیان اینکه نیکوکاران می توانند قربانی خود را به محل های مخصوص تعیین شده کمیته امداد تحویل دهند تا با رعایت تمام اصول شرعی، بهداشتی و قانونی، پس از ذبح، گوشت آن بین نیازمندان توزیع شود، افزود: سایر افراد می توانند کمک های نقدی خود را به هر میزان به همین نیت به کمیته امداد در استان سمنان اهدا کنند تا این نهاد با تجمیع کمک ها به قربانی برای توزیع بین نیازمندان اقدام کند.

سید جواد رضوی، جامعه هدف توزیع گوشت قربانی را تمام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان سمنان عنوان کرد و گفت: هم استانی های سمنانی می توانند با سریع ترین روش، کمک های نقدی خود را در قالب نذورات قربانی با شماره گیری آنی پرداخت # ۳*۷*۳*کد شهرستان*۸۸۷۷* با تلفن همراه، به نیازمندان، اهدا کنند.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۶۴۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید