اخبار

کمک 2,7 میلیارد تومانی حامیان سمنانی به فرزندان ایتام و محسنین

کمک 2,7 میلیارد تومانی حامیان سمنانی به فرزندان ایتام و محسنین
حامیان فرزندان محسنین و اکرام ایتام استان سمنان در هفت‌ماهه نخست امسال دو میلیارد و 736 میلیون تومان به دو هزار 811 فرزند معنوی خود کمک کردند.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان گزارشی از اجرای طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین استان سمنان را در هفت‌ماهه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کمیته امداد  تلاش می‌کند با جذب حامیان جدید، فرزندان یتیم و محسنین را در سرفصل‌های بهبود وضعیت معیشتی، درمانی و تحصیلی تقویت کند افزود: استفاده از رسانه‌های جمعی باهدف نهادینه کردن و اشاعه فرهنگ حمایت از کودکان یتیم و محسنین در جامعه ضروری است.

وی بابیان اینکه هفت هزار و 300 حامی از 942 یتیم استان سمنان در طرح اکرام ایتام حمایت می‌کنند افزود: هزار 869 فرزند در قالب طرح محسنین و شفا از حمایت سه هزار 200 حامی در این استان بهره‌مندمی شوند.

محمد قوسی با اشاره به اینکه حامیان فرزندان محسنین و اکرام ایتام استان سمنان در هفت‌ماهه نخست امسال دو میلیارد و 736 میلیون تومان به دو هزار و 811 فرزند معنوی خود کمک کردند بیان کرد: در هفت‌ماهه نخست سال گذشته حامیان فرزندان محسنین و یتیم این استان دو میلیارد و 146 میلیون تومان به این کودکان کمک کردند که امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 28 درصدی داشته است.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه سرانه پرداختی هر یتیم در طرح اکرام ایتام 220 هزار تومان نقدی و 58 هزار تومان کمک‌های غیر نقدی است افزود: سرانه حمایت از فرزندان محسنین 42 هزار تومان نقدی و غیر نقدی است.

وی با اشاره به اینکه  علاوه بر حمایت حامیان از فرزندان محسنین و ایتام، خیران استان سمنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب  0102318463009نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و یا به شماره کارت مجازی 6984-9017-6919-6037 بانک صادرات  واریز کنند و کمک‌های غیر نقدی خود را در قالب تأمین مواد غذایی، خدمات مسکن، کمک‌هزینه‌های درمانی و تحصیلی به این کودکان ارائه دهند.

 

انتهای پیام


۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید