اخبار

در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها

شاهرودی‌ها 530 میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند کمک کردند

شاهرودی‌ها 530 میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند کمک کردند

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود گزارشی از مشارکت مردم شهرستان شاهرود در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه بر اساس آمار اولیه مردم نیکوکار در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که در ۱۵ و ۱۶ شهریورماه برگزار شد بیان کرد: مردم شهرستان شاهرود 530 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند..

وی بیان کرد: از مجموع530 میلیون تومان کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها، 434میلیون تومان از طریق 10 مرکز نیکوکاری شهرستان شاهرود و 95 میلیون تومان کمک‌های دریافتی کمیته امداد در سراسر شهرستان شاهرود .بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد:  از مجموع کمک‌های مردم به کمیته امداد شهرستان شاهرود 84 میلیون تومان به‌صورت کالا و هشت میلیون تومان نقدی بوده است.

محمد بلوچی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۱۱ مهرماه سال جاری و با همکاری آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود، گفت مدیران مدرسه بعد از جمع‌آوری هدایای نقدی و غیر نقدی دانش آموزان با اساس نیازسنجی کمک‌های جمع‌آوری‌شده را به دانش آموزان تحویل می‌دهند.

وی با  اشاره به اینکه دانش‌آموزانی که در مدارسی که در مناطق برخوردار و دارای تمکن مالی در حال تحصیل هستند می‌توانند با همکاری آموزش‌وپرورش هدایای خود را به دیگر دانش آموزان اهدا کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود با اشاره به راه‌اندازی ابزار نوین ارتباطی در جذب کمک‌های مردمی و تسهیل در این امور، گفت: همشهریان شاهرودی می‌توانند از طریق نصب نرم‌افزار سکه و یا شماره‌گیری # 232*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه کمک‌های نقدی خود را برای جشن عاطفه‌ها واریز کنند.

شایسته ذکر است،مردم نیک‌اندیش استان سمنان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند استان سمنان در قالب نقد و کالا کمک کردند.

کمک مردم استان سمنان در جشن عاطفه‌ها سال گذشته 900 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام


۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۱۲۸
کد خبر : ۶۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید