اخبار

در دیدار مدیران کمیته امداد با مدیرعامل اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان مطرح شد:

پرداخت 6.6 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه به مددجویان سمنان

پرداخت 6.6 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه به مددجویان سمنان
در 12 ماهه سال گذشته 512 فقره تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه امداد ولایت بااعتبار شش میلیارد و 630 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان جویای شغل پرداخت‌شده است.

 مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان و مدیرعامل اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان باهدف کمک به نیازمندان و مستمندان و ترویج سنت مبارک قرض‌الحسنه باهم دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه کمیته امداد نهادی بر خواسته از تفکر والای امام خمینی (ره) است بیان کرد: این نهاد همواره در دستگیری از نیازمندان گام‌های مؤثری برداشته است.

وی به افتتاح صندوق امداد ولایت استان سمنان اشاره کرد و گفت: این صندوق باهدف ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان استان سمنان راه‌اندازی شده است و خیران نیک‌اندیش می‌توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق در رفع مشکلات این عزیزان و کار خداپسندانه شریک باشند.

مدیر صندوق امداد ولایت استان سمنان با اشاره به اینکه این صندوق باهدف اعطای تسهیلات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان راه‌اندازی شده است بیان کرد: برای این تسهیلات کارمزد دریافت نمی نمی‌شود بلکه به تعبیر درست می‌توان اذعان کرد، مزد کار دریافت می‌شود که بسیار جزئی است.

وی پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت را در سرفصل‌های کارگشایی، خودکفایی، رفع نیازهای ضروری، تأمین مسکن، محکومین و پرداخت دیه برشمرد و گفت: در 12 ماهه سال گذشته 512 فقره تسهیلات اشتغال‌زایی امداد ولایت بااعتبار شش میلیارد و 630 میلیون تومان به مددجویان جویای شغل استان سمنان پرداخت‌شده است.

محمد همتیان بابیان اینکه در سال گذشته هزار 941 فقره تسهیلات حمایت در سرفصل‌های کمک‌هزینه جهیزیه، رفع مشکلات معیشتی، ازدواج مددجویان تحت حمایت کمیته امداد  و نیازمندان استان سمنان پرداخت‌شده است تصریح کرد: این تسهیلات بااعتبار پنج میلیارد و  420 میلیون تومانی همراه بوده است.

 مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان گفت: از زمان بازگشایی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان سمنان تاکنون 16 هزار و 604 فقره افتتاح حساب در این صندوق انجام‌شده است.

علی‌اکبر صیاد جو مدیرعامل اتحادیه لوازم‌خانگی شهرستان سمنان کمیته امداد را یک از مردمی‌ترین، باسابقه‌ترین و با اعتماد تر ین نهادها برشمرد و گفت: در سایه همکاری متقابل می‌توانیم با اعطای تسهیلات باهدف دستگیری از محرومان گام‌های مؤثری برداریم تا بتوانیم چرخه اقتصاد را در سطح جامعه به گردش درآوریم.

انتهای پیام

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۱۶۲
کد خبر : ۶۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید