اخبار

کمیته امداد مهدی‌شهر و سپاه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

کمیته امداد مهدی‌شهر و سپاه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
تفاهم‌نامه‌ای با هدف دستگیری هر چه بیشتر از نیازمندان بین کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه شهرستان مهدی‌شعر منعقد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر گزارشی از مفاد تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه شهرستان مهدی‌شهر را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله مؤمنیان، رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر به مفاد این تفاهم‌نامه همکاری اشاره کرد و گفت: در این قرارداد مقرر گردید عرصه‌های جهادی توسط کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر شناسایی و جهت اعزام گروه‌های جهادی به بسیج سازندگی سپاه اعلام شود.

وی با تأکید بر همکاری لازم درزمینهٔ های اعزام گروه‌های پزشکی توسط کمیته امداد و سپاه باهدف بهبود درمان افراد نیازمند در این تفاهم‌نامه افزود: از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه معرفی افراد نیازمند جویایی شغل از جانب سپاه به کمیته امداد جهت دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی است.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر با تأکید بر همکاری‌های لازم این دو نهاد در بستر کار فرهنگی افزود: شناسایی مناطق موردنیاز جهت بهسازی و نوسازی در دستور کار قرار دارد.

یدالله مؤمنیان با اشاره به تأمین جهیزیه برای نوعروسان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در شرف ازدواج بیان کرد: در این تفاهم‌نامه تأمین جهیزیه افراد نیازمند با مشارکت سپاه نیز اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۱۷۵
کد خبر : ۶۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید