اخبار

در چهارماهه نخست امسال محقق شد

مشارکت 353 میلیون تومانی مردم سمنان در پرداخت صدقه/ تحقق 32 درصدی جمع‌آوری صدقه به روش‌های نوین

مشارکت 353 میلیون تومانی مردم سمنان در پرداخت صدقه/ تحقق 32 درصدی جمع‌آوری صدقه به روش‌های نوین
مردم شهرستان سمنان در چهارماهه سال جاری 353 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که با تحقق 32 درصد جمع آوری صدقه به روش های نوین همراه شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان گزارشی چهارماهه از حجم مشارکت مردم شهرستان سمنان در پرداخت صدقه را ارائه کرد.    

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت عرب، رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان گفت: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های درمان، مسکن، کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان، دانشجویان و دستگیری از نیازمندان هزینه می‌شود.

وی  با اشاره به اینکه هزار و ۲۱۲ صندوق صدقه بزرگ در معابر، ۱۴ هزار صندوق کوچک خانگی و ۱۴۷ صندوق در اماکن و اداره‌ها وجود دارد افزود: 335 میلیون تومان از طریق صندوق‌های نامبرده شده جمع‌آوری‌شده است.

وی به سهم پنج‌درصدی از کل صدقه‌های پیش‌بینی‌شده از طریق روش‌های الکترونیکی به مبلغ 18 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: در این مدت 6 میلیون تومان مردم سمنان از طریق روش‌های نوین صدقه پرداخت کردند که 32 درصد تعهد این نهاد در مشارکت مردم به روش الکترونیکی محقق شد.

حجت عرب یادآور شد: علاوه بر صدقه‌های جمع‌آوری‌شده، مردم شهرستان سمنان 12 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرستان سمنان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان به‌پیش بینی مشارکت 375 میلیون تومانی مردم سمنان در جمع‌آوری صدقه در چهارماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت: 94 درصد از مشارکت پیش‌بینی‌شده در جمع‌آوری صدقه محقق شد.

وی یادآور شد: مردم شهرستان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را از طریق شماره‌گیری تلفن همراه#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۵۱۲۸۳۳۰۰۳  و یا به شماره کارت ۳۰۴۲-۹۰۱۴-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند.

 انتهای پیام

 

 

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹
تعداد بازدید : ۱۶۶
کد خبر : ۵۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید