اخبار

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان مطرح کرد

برپایی قربانگاه در سراسر استان سمنان

برپایی قربانگاه در سراسر استان سمنان
14پایگاه جمع‌آوری در قالب قربانگاه نذورات و کمک‌های مردمی کمیته امداد در سراسر استان سمنان در روز عید سعید قربان دریافت می کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان گزارشی از برنامه‌های عید سعید قربان را در سال جاری تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی در روز عید سعید قربان خبر داد و گفت: به همین منظور 14 قربانگاه برای جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی کمیته امداد در روز عید سعید قربان در استان سمنان راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به‌منظور احیا قربانی و انفاق امسال هم، چون سال‌های گذشته باهمت مردم نیکوکار و سخاوتمند استان سمنان در تمام شهرستان‌های استان سمنان قربانگاه برپا می‌شود بیان کرد: در سال گذشته هزار 300 رأس گوسفند قربانی، 20 رأس گاو و پنج نفر شتر ذبح و بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان توزیع شد.

محمد قوسی با اشاره به اینکه قربانگاه‌ها ایجادشده با نظارت دامپزشکی استان سمنان به‌صورت کاملاً رایگان برای عموم مردم کار ذبح را انجام می‌دهند افزود: هدف از برپایی این پایگاه‌ها در نظر گرفتن بخشی از این قربانی برای کمک به نیازمندان است.

محمد قوسی با اشاره به اینکه  در سال گذشته مشارکت مردم استان سمنان در نذورات قربانی به یک میلیارد تومان رسید افزود: پیش‌بینی می‌شود در عید قربان سال جاری با رشد 40 درصدی به یک میلیاردو و 400 میلیون تومان افزایش یابد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان از توزیع گوشت توسط 42 مرکز نیکوکاری در استان سمنان بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان خبر داد و گفت: این نهاد امسال نیز هم، چون سال‌های گذشته با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت‌امنای مساجد و معتمدین محلات، نذورات هم استانی‌های نیکوکار را در روز عید سعید قربان جمع‌آوری و در همان روز بین نیازمندان توزیع می‌کند.

وی بیان کرد: مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند.

همچنین مردم خیر استان می‌توانند از طریق سامانه تلفن نیکوکاری و با شماره‌گیری #023*1*8877* کمک‌های خود را در روز عید سعید قربان به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

 

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۵۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید