اخبار

۱۱۲ مددجو شهرستان سمنان صاحب شغل شدند/رشد ۴۱۳ درصدی فرصت‌های شغلی

۱۱۲ مددجو شهرستان سمنان صاحب شغل شدند/رشد ۴۱۳ درصدی فرصت‌های شغلی
۱۱۲ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سمنان بااعتبار یک میلیارد و ۶۴۳ میلیون تومان از منابع کمیته امداد و بانکی ایجادشده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱۳ درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان گزارشی ده‌ماهه از ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان شهرستان سمنان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت عرب، رئیس کمیته امداد شهرستان با اشاره به اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان در مناطق شهری و روستایی اجرا می‌شود افزود: ایجاد فرصت‌های شغلی راهی برای توانمندی مددجویان و خودکفا شدن است.

وی به رشد ۴۱۳ درصدی فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت حمایت شهرستان سمنان در ده ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته ۳۶ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت این شهرستان ایجادشده است.

حجت عرب بیان کرد: از مجموع فرصت‌های شغلی در این مدت ۹۴ طرح خدمات، ده طرح دامپروری، شش طرح صنایع‌دستی و دو طرح کشاورزی بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان یادآور شد: ۵۵ فرصت شغلی ایجادشده برای مددجویان شهرستان سمنان بااعتبار یک میلیارد و ۹۰ میلیون تومان از منابع بانکی و ۵۷ طرح اشغال بااعتبار ۵۵۳ میلیون تومان از منابع کمیته امداد تامین شد.

حجت عرب به پرداخت ۲۱ مورد تسهیلات باهدف پایدارسازی اشتغال به طرح‌های اشتغال در حال فعالیت مددجویان اشاره کرد و گفت: این تسهیلات بااعتبار ۳۳۳ میلیون تومان در قالب تثبیت طرح‌های اشتغال به مددجویان تحت حمایت شهرستان سمنان پرداخت شد.

وی در ادامه یادآور شد: در همین مدت ۳۰۰ نظارت بر طرح‌های اشتغال ایجادشده در حال فعالیت با حضور کارشناسان فنی واحد اشتغال و خودکفایی این نهاد اجرایی شده است.

انتهای پیام


۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۱۵۰
کد خبر : ۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید