اخبار

جذب ۴۷ حامی اکرام ایتام، محسنین و شفا در ماه پرفضیلت رمضان

جذب ۴۷ حامی اکرام ایتام، محسنین و شفا در ماه پرفضیلت رمضان
۴۷ حامی در طرح‌های اکرام ایتام، محسنین و شفا شهرستان میامی در ماه مبارک رمضان آمادگی خود را برای حمایت از فرزندان معنوی خود اعلام کردند‌.

رئیس کمیته امداد شهرستان میامی گزارشی از جذب حامی، اطعام نیازمندان و زکات فطره شهرستان میامی را در ماه مبارک رمضان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی اصغری،رئیس کمیته امداد شهرستان میامی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان اطعام دو هزار ۶۵۰ خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان شهرستان میامی انجام‌شده است یادآور شد: ۷۰۰ سبد غذایی و هشت هزار ۷۰۰ غذای گرم بین این عزیزان توزیع‌شده است.

وی بابیان اینکه ۱۷ حامی جدید در ماه پرفضیلت رمضان سال جاری در طرح اکرام ایتام با تعهد ماهانه ۵۱۰هزار تومان حمایت از فرزندان معنوی خود را بر عهده گرفتند افزود:۳۰ حامی در طرح محسنین و شفا با تعهد ماهانه ۹۰۰هزار تومان کمک نقدی و غیر نقدی آمادگی خود را برای بهبود معیشت و سلامت کودکان معنوی خود اعلام کردند.

محمدمهدی اصغری به استقرار۶۶ پایگاه و نصب ۷۸ صندوق زکات فطره و کفاره در نقاط مختلف شهرستان میامی اشاره کرد و گفت: ۳۶ میلیون تومان زکات فطره و بیش از سه میلیون تومان کفاره عمد و غیر عمد در این شهرستان جمع‌آوری‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میامی طرح مفتاح الجنه را یکی دیگر از حمایت‌های این نهاد برای سرکشی و رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میامی برشمرد و گفت: در این مدت از چهار خانوار تحت حمایت این شهرستان سرکشی و دلجویی شد و مبلغی برای رفع مشکلات این خانوارها اختصاص یافت.

انتهای پیام

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۰
تعداد بازدید : ۱۱۶
کد خبر : ۴۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید