اخبار

رشد ۲۹ درصدی کمک‌های حامیان به فرزندان محسنین و ایتام مهدی‌شهری

رشد ۲۹ درصدی کمک‌های حامیان به فرزندان محسنین و ایتام مهدی‌شهری
۲۹۳ کودک طرح‌های محسنین و اکرام ایتام شهرستان مهدی‌شهر در 9 ماهه امسال از کمک ۴۶۰ میلیون تومانی حامیان خود بهره‌مند شدند که بر این اساس نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر گزارشی از کمک‌های نقدی و غیر نقدی حامیان طرح‌های محسنین و اکرام ایتام این شهرستان را در 9 ماهه نخست امسال ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله مومنیان، رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به اینکه در 9 ماهه سال گذشته حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین شهرستان مهدی‌شهر 356 میلیون تومان به کودکان در قالب طرح محسنین و اکرام ایتام کمک کردند افزود: کمک‌های حامیان مهدی‌شهری در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد رشد داشته است.

 وی با اشاره به اینکه 287 حامی در طرح محسنین از 209 فرزند معنوی خود حمایت می‌کنند افزود: 84 کودک در طرح اکرام ایتام از حمایت 287 حامی برخوردار می‌شوند.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهد‌ی‌شهر سرانه پرداختی هر یتیم را در طرح‌های اکرام ایتام را 197 هزار تومان کمک‌های نقدی و 68 هزار تومان غیر نقدی برشمرد و گفت: فرزندان محسنین ماهانه 70 هزار تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی دریافت می‌کنند.

یدالله مومنیان با اشاره به اینکه طرح محسنین با هدف دستگیری از فرزندان خانوارهای‌ تحت حمایت که دارای سرپرست بیمار و از کارافتاده هستند اجرا می‌شود، گفت: حامیان با عضویت در طرح محسنین می‌توانند ماهانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به آنان هدیه کنند.

انتهای پیام


۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱
تعداد بازدید : ۱۲۳
کد خبر : ۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید