اخبار

رشد 30 درصدی مشارکت مردم شهرستان میامی در پرداخت صدقه

رشد 30 درصدی مشارکت مردم شهرستان میامی در پرداخت صدقه
مردم شهرستان میامی و کالپوش در سه‌ماهه نخست امسال 43 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 30 درصد به همراه داشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میامی گزارش سه‌ماهه نخست سال 97 را از حجم مشارکت مردم شهرستان میامی را در پرداخت صدقه ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی اصغری، رئیس کمیته امداد شهرستان میامی با اشاره به اینکه 31 میلیون تومان از مجموع صدقات از طریق صندوق‌های کوچک خانگی جمع‌آوری‌شده است افزود: ده میلیون تومان از طریق صندوق‌های بزرگ در معابر شهری و بیش از یک‌میلیون تومان در ادارات و تنها 253 هزار تومان از طریق روش‌های نوین بوده است.

وی بابیان اینکه مردم شهرستان میامی و کالپوش در سه‌ماهه نخست امسال 43 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند افزود: حجم مشارکت مردم این شهرستان  نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 30 درصدی همراه شده است.

محمدمهدی اصغری در بخش دیگر به هزینه کرد صدقه در سرفصل‌های مختلف اشاره کرد و گفت: بیشترین سرفصل هزینه کرد صدقه با 68 درصد از مجموع مشارکت مردم بااعتبار 24 میلیون تومان کمک به حمایت و سلامت خانواده مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میامی هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میامی بیان کرد: هشت میلیون تومان از اعتبارات در سه‌ماهه نخست سال جاری به مصارف و کمک‌های موردی خاص، شش میلیون تومان برای ازدواج مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه، پنج میلیون تومان برای بهسازی و مقام سازی مسکن هزینه شده است.

وی یادآور شد: سه هزار و 522 نفر از خانوارهای شهرستان  میامی مشترک صندوق کوچک خانگی، 68 صندوق متوسط و 179 صندوق بزرگ در اماکن و معابر شهری وجود دارد.

انتهای پیام

۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۳۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید