اخبار

کمک 135 میلیون تومانی به بیماران نیازمند طرح شفا مهدی‌شهر

کمک 135 میلیون تومانی به بیماران نیازمند طرح شفا مهدی‌شهر
45 حامی در طرح شفا شهرستان مهدی‌شهر جذب‌شده‌اند که در 9 ماهه نخست امسال 135 میلیون تومان به بیماران صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان کمک کرده اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر گزارشی از خدمات ارائه‌شده بهداشتی و درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر را در 9 ماهه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله مؤمنیان، رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر بابیان اینکه 723 نفر از نیازمندان و افراد تحت حمایت از خدمات بهداشتی و درمانی این نهاد بهره‌مند می‌شوند افزود: حامیان می‌توانند با پذیرش تمام و یا بخشی از هزینه‌های درمانی بیماران خاص و صعب‌العلاج در بهبود سلامت آنان سهیم باشند.

وی به ارائه 938 خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر در 9 ماهه امسال اشاره کرد و گفت: 72 میلیون تومان برای ارائه خدمات درمانی و اجرای طرح‌های بهداشتی این بیماران هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر به جذب 45 حامی در طرح شفا شهرستان مهدی‌شهر در 9 ماهه امسال اشاره کرد و گفت: این حامیان 135 میلیون تومان به 50 مددجو دارای بیماری صعب‌العلاج و خاص در طرح شفا شهرستان مهدی‌شهر کمک کرده‌اند.

وی به هزینه کرد 51 میلیون تومانی در بخش بیمه مکمل درمان در سرفصل‌های دریافت مبالغ تعرفه، فرانشیز خدمات، خدمات دندانپزشکی، هزینه‌های دارویی، عصا، عینک و ویلچر اشاره کرد و گفت: در 9 ماهه امسال 723 نفر از مددجویان این نهاد از خدمات درمانی بیمه مکمل بهره‌مند شدند.

یدالله مؤمنیان به توزیع 158 سبد غذایی بین 158 کودک دچار سوءتغذیه شهرستان مهدی‌شهر بااعتبار 12 میلیون تومان  از ابتدای سال تا کنون  اشاره کرد و گفت: 99 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر از بیمه اجتماعی این نهاد بهر ه‌مند می‌شوند.

وی در ادامه یادآور شد: در 9 ماهه امسال برای اجرای پنج طرح بهداشتی در قالب ارزیابی سلامت زنان، آموزش و بهداشت و ساخت سرویس‌های بهداشتی دو میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام


۲۷ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید