اخبار

عمل به وصیت نامه شهید مدافع حرم

افتتاح مرکز نیکوکاری شهید سعید علیزاده در دامغان

افتتاح مرکز نیکوکاری شهید سعید علیزاده در دامغان
رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان گفت: راه اندازی مرکز نیکوکاری فرهنگی و آموزشی جوانان از وصیت های شهید علیزاده، شهید مدافع حرم ع بود که به این وصیت عمل شد.

به گزارش  سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا کشاورزیان، رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان در این آیین، تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی جوانان-انواع مشاوره ها از مهمترین اهداف این افتتاح مرکز است و  بیش از 20 خیر با این مرکز همکاری می کنند.

وی خاطرنشان کرد: راه اندازی مرکز نیکوکاری فرهنگی و آموزشی جوانان از وصیت های شهید علیزاده، شهید مدافع حرم ع بود که به این وصیت عمل شد. 

کشاورزیان یادآور شد: شهید علیزاده از شهدای مدافع حرم بود که در 12 بهمن سال 1394 در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد  است.

در آیین  افتتاح این مرکز سرهنگ تقی پور فرمانده سپاه شهرستان دامغان گفت: امروزه دشمنان می خواهند جوانان ما را از فرهنگ اسلامی و معنویات و مقدسات دور کنند که مهمترین وظیفه ما در مقابل این برنامه های دشمن، برنامه های فرهنگی است که نمونه آن همین راه اندازی مرکز نیکوکاری است.

شایان ذکر است، این مرکز  با همکاری کمیته امداد و سپاه پاسداران وآموزش و پرورش به عنوان  دهمین مرکز نیکو کاری شهرستان و اولین مرکز نیکو کاری تخصصی فرهنگی، آموزشی به نام شهید علیزاده  افتتاح شد.

انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۸۶
کد خبر : ۳,۱۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید