اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه خبر داد:

رشد 87 درصدی کمک حامیان به ایتام و محسنین شهرستان سرخه

رشد 87 درصدی کمک حامیان به ایتام و محسنین شهرستان سرخه
رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال جاری 355 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند که نسبت به سال گذشته با رشد 87 درصدی همراه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه گفت: کمک حامیان از 190 میلیون تومان در سال گذشته به 355 میلیون تومان در سال جاری  رسید که با رشد 87 درصدی همراه شد.

وی خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان سرخه ۳۱ نفر یتیم، ۸۶ نفرمحسنین، کودکان دارای سرپرست فاقد صلاحیت و یا سرپرست ازکارافتاده و ۵۰ نفر بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه به پویش جذب 700 حامی در شهرستان سرخه اشاره کرد و گفت: حامیان می‌توانند با واریز ماهانه 10 هزار تومان یا بیشتر حامی یک یا چند یتیم و فرزند محسنین و بیمار باشند و جهت رفع نیازهای ضروری این خانواده‌ها کمک کنند.

رضا نوروزی به روش‌های ثبت‌نام و مشارکت افراد در این طرح اشاره کرد و گفت: مراجعه به سامانه کمیته امداد به آدرس اینترنتی ekram.emdad.ir، مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و تماس تلفنی با ۳۳۶۱۵۷۵۴ و ازجمله روش‌های مشارکت در این طرح است.

انتهای پیام

۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۳,۰۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید