اخبار

145 مددجوی شهرستان میامی صاحب شغل شدند

145 مددجوی شهرستان میامی صاحب شغل شدند
145 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میامی، با دریافت پنج میلیارد و 230 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی و مشاوره از کارشناسان اشتغال کمیته امداد صاحب شغل شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد اصغری، رئیس کمیته امداد شهرستان میامی گفت: اشتغال یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد برای خوکفایی و رسیدن افراد به استقلال مالی است.

 

وی با اشاره به اینکه در ۹ ماهه سال جاری 145 مددجو تحت حمایت کمیته امداد و افراد نیازمند جویای شغل شهرستان میامی با دریافت پنج میلیارد و 230 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی صاحب شغل شدند افزود: از این مجموع 51 طرح بااعتبار دو میلیارد و 235 میلیون از طریق منابع بانکی تبصره 16 جذب‌شده و 20 طرح دیگر 375 میلیون تومان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت‌شده است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان میامی در ادامه بابیان اینکه 60 طرح اشتغال اجراشده در سال جاری بااعتبار دو میلیاردو 275 میلیون تومان از طریق تسهیلات اشتغال روستایی جذب‌شده است تصریح کرد: 14 طرح دیگر باهم افزایی بانک مهر پرداخت شد.

وی به مقوله اشتغال روستایی اشاره کرد و گفت: 466 نفر از افراد در این سامانه اشتغال روستایی ثبتنام کردند که از این مجموع 188 مورد به بانک های عامل راه پیدا کرده و تا کنون 60 فقره پرداخت شده است.

وی از تحقق 80 درصدی حوزه اشتغال در شهرستان میامی خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری 180 فرصت شغلی تعهد این نهاد برای مددجویان است.

انتهای پیام

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۸۳
کد خبر : ۲,۹۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید