اخبار

140 مددجوی گرمساری صاحب شغل شدند

140 مددجوی گرمساری صاحب شغل شدند
140فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های گرمسار و ایوانکی در9 ماهه سال جاری با پرداخت چهار میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی ایجادشده می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن ویلان، رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار گفت: به‌طورکلی 600 طرح اشتغال مددجویان  تحت نظارت کمیته امداد شهرستان گرمسار توسط کارشناسان اشتغال و خودکفایی این نهاد پایش و نظارت  می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه 140  فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های گرمسار و ایوانکی در 9 ماهه سال جاری ایجاد شده است تصریح کرد:  چهار میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای این تعداد پرداخت شده است.

ویلان بابیان طرح های اجرا شده از محل  صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت،از منابع تسهیلات اشتغال روستایی و بند ب تبصره 16 برای مددجویان گرمسار و ایوانکی ایجاد  شد تصریح کرد: جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های اشتغال جذب حداکثری تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به موضوعت در مسیر خدمت‌رسانی باید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار ترغیب و معرفی خیرین اشتغال و کارآفرینان برا ی مساعدت و هدایت و راهنمایی و تسهیلات در جهت ایجاد اشتغال و محرومین اشاره کرد و گفت: کمک در امر واگذاری مکان‌های کسب‌وکار غرفه‌های نمایشگاهی و بازارچه‌های موقت جهت فروش محصولات مددجویان در دستور کار و نیاز به همکاری دستگاه‌های مرتبط است.

انتهای پیام

 

 

۱۰ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۲,۸۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید