اخبار

سرفصل‌های هزینه کرد صدقه شهرستان شاهرود:

هزینه کرد ۲۰۰ میلیون تومانی صدقه برای ازدواج مددجویان

هزینه کرد ۲۰۰ میلیون تومانی صدقه برای ازدواج مددجویان
مردم شهرستان شاهرود در سال گذشته ۹۳۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که 20 درصد از معادل کل صدقه بااعتبار 186 میلیون تومان صرف پرداخت کمک به ازدواج، جهیزیه و وام قرض‌الحسنه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود گزارشی از مشارکت مردم شهرستان شاهرود در پرداخت صدقه و هزینه کرد آن را در سال ۹۶ ارائه‌ کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود با بابیان اینکه 160 میلیون تومان از کل صدقه‌ها صرف  کمک‌معیشت و کمک‌های موردی به مددجویان و نیازمندان این شهرستان شده است:  18 درصد از مشارکت مردم در این بخش هزینه شده است. 

وی بیان کرد: ده درصد از مجموع مشارکت مردم در سال گذشته با‌اعتبار ۹۳ میلیون تومان صرف کمک‌های موردی خاص به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و  نیازمندان شهرستان شاهرود شد. 

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود از سهم 20 درصدی بااعتبار  186 میلیون تومانی در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه و کمک‌هزینه ازدواج در سال گذشته خبر داد و گفت: ده درصد از مشارکت مردم شهرستان شاهرود در پرداخت صدقه بااعتبار ۹۳ میلیون تومان صرف ساخت، مقاوم سازی و بهسازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شاهرود شده است.

 محمد بلوچی به اختصاص 20 درصدی صدقه‌ها بااعتبار 205 میلیون تومان برای درمان  مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بیماران صعب‌العلاج اشاره کرد و گفت: 12 درصد از سهم صدقه‌ها به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شاهرود در قالب کمک‌هزینه تحصیلی و اردوهای فرهنگی و تربیتی بااعتبار صد میلیون تومان اختصاص یافت. 

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود بیان کرد: 10 درصد از سهم صدقه‌ها بااعتبار 93 میلیون تومان صرف ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان شهرستان شاهرود شده است.

انتهای پیام


۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۲۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید