اخبار

هزینه کرد 410 میلیون تومانی برای ساخت مسکن مددجویان دامغان

سهم ۱۶۵ میلیون تومانی زکات و صدقه برای ساخت مسکن

سهم ۱۶۵ میلیون تومانی زکات و صدقه برای ساخت مسکن
هزینه کرد خرید و بهسازی مسکن مددجویان شهرستان دامغان در سال گذشته به ۴۱۰ میلیون تومان رسید که ۱۶۵ میلیون تومان از این منابع از محل مشارکت‌های مردمی در صدقه و زکات بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان گزارشی از ساخت و بهسازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دامغان را در سال ۹۶  ارائه کرد. 
 
  به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا کشاورزیان، رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان ضمن یادآوری اینکه ۱۹ مسکن شهری و روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دامغان در سال گذشته خریداری و ساخته‌شده است بیان کرد: ۲۹۰ میلیون تومان برای تأمین مسکن در این سرفصل‌ها هزینه  شده است. 
 وی از بهسازی ۵۸ مسکن مددجویان شهر دامغان بااعتبار ۵۵ میلیون تومان خبر داد و گفت: ۵۲ مسکن مددجویان شهر امیرآباد بااعتبار ۴۴ میلیون تومان بهسازی و تعمیر شده است. 
  
رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان با اعلام اینکه ۴۱۰ میلیون تومان برای ساخت، خرید و مقام سازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دامغان در سال گذشته هزینه شده است افزود: ۱۱۰ میلیون تومان از این منابع از محل کمک خیران، زکات و ۵۵ میلیون تومان از مشارکت مردم در پرداخت صدقه بوده است.
 
کشاورزیان به ساخت ۱۵ سرویس بهداشتی و حمام در مناطق محروم شهرستان دامغان  اشاره کرد  و گفت: ۲۰  میلیون تومان برای ساخت این تعداد واحد باهدف رفع محرومیت این مناطق  هزینه شده است. 

انتهای پیام

 


۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۴۷
تعداد بازدید : ۹۵
کد خبر : ۲۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید