اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود خبر داد:

سهمیه ۱۲ میلیارد تومانی برای اشتغال مددجویان شاهرود و میامی

سهمیه ۱۲ میلیارد تومانی برای اشتغال مددجویان شاهرود و میامی
۴۱۸ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های شاهرود و میامی در سال جاری با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود گفت: علاوه بر پرداخت تسهیلات اشتغال زایی مشاوره و بازدید از طرح‌های اشتغال با هدف پایداری اجرا می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه ۴۱۸ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های شاهرود و میامی  در سال جاری ایجاد می‌شود تصریح کرد:  ۱۲ میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای این تعداد طرح در نظر گرفته‌شده است.
 
بلوچی  بابیان اینکه ۳۱ طرح اشتغال بااعتبار ۶۷۳ میلیون تومان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت  در نظر گرفته‌شده است  تصریح کرد: ۱۷۷طرح از طریق منابع تسهیلات بند ب تبصره ۱۶ بااعتبار ۶ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان برای مددجویان این ایجاد خواهد شد.
 
وی  بابیان اینکه تا پایان سال جاری ۲۱۰ طرح بااعتبار پنج میلیارد و  ۴۶۵ طرح اشتغال از منابع تسهیلات اشتغال روستایی برای مددجویان گرمسار و آرادان ایجاد خواهد شد تصریح کرد: جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های اشتغال جذب حداکثری تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به موضوعت در مسیر خدمت‌رسانی باید در دستور کار قرار گیرد.
رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود ضمن تاکید و توصیه به بانک های عامل جهت تسهیل در فرآیند پرداخت تسهیلات به ویژه در ضمانت های بانکی تصریح کرد: این امر منجر به افزایش اشتغال و رونق تولید می‌شود
وی ترغیب و معرفی خیرین اشتغال و کارآفرینان برا ی مساعدت و هدایت و راهنمایی و تسهیلات در جهت ایجاد اشتغال و محرومین اشاره کرد و گفت: کمک در امر واگذاری مکان‌های کسب‌وکار غرفه‌های نمایشگاهی و بازارچه‌های موقت جهت فروش محصولات مددجویان در دستور کار و نیاز به همکاری دستگاه‌های مرتبط است.
 
انتهای پیام
۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۲,۰۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید