اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار:

360 فرصت شغلی برای مددجویان گرمسار و آرادان ایجاد می‌شود

360 فرصت شغلی برای مددجویان گرمسار و آرادان  ایجاد می‌شود
360 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های گرمسار و آرادان و شهر ایوانکی در سال جاری با پرداخت 10 میلیارد و 911 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی ایجادشده می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن ویلان رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار گفت: به‌طورکلی ۵۱۱ طرح اشتغال مددجویان  تحت نظارت کمیته امداد شهرستان گرمسار توسط کارشناسان اشتغال و خودکفایی این نهاد پایش و نظارت  می‌شوند..

وی با اشاره به اینکه 360  فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های گرمسار و آرادان و شهر ایوانکی در سال جاری ایجاد می‌شود تصریح کرد:  10 میلیارد و 911 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای این تعداد طرح در نظر گرفته‌شده است.

ویلان بابیان اینکه ۱۹ طرح اشتغال بااعتبار 616  میلیون تومان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت  در نظر گرفته‌شده است  تصریح کرد: 160 طرح از طریق منابع تسهیلات بند ب تبصره 16 بااعتبار پنج میلیارد و 700 میلیون تومان برای مددجویان این ایجاد خواهد شد.

وی  بابیان اینکه تا پایان سال جاری 180 طرح بااعتبار چهار میلیارد و 595 طرح اشتغال از منابع تسهیلات اشتغال روستایی برای مددجویان گرمسار و آرادان ایجاد خواهد شد تصریح کرد: جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های اشتغال جذب حداکثری تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به موضوعت در مسیر خدمت‌رسانی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی ترغیب و معرفی خیرین اشتغال و کارآفرینان برا ی مساعدت و هدایت و راهنمایی و تسهیلات در جهت ایجاد اشتغال و محرومین اشاره کرد و گفت: کمک در امر واگذاری مکان‌های کسب‌وکار غرفه‌های نمایشگاهی و بازارچه‌های موقت جهت فروش محصولات مددجویان در دستور کار و نیاز به همکاری دستگاه‌های مرتبط است.

انتهای پیام

۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر : ۲,۰۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید