اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان :

جشن آرزوها در بوستان شقایق سمنان برگزار می‌شود

جشن آرزوها در بوستان شقایق سمنان برگزار می‌شود
رئیس کمیته امداد شهرستان از برگزاری جشن آرزوها با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، خبرگزاری مرآت خبر داد و گفت: آیین جشن آرزوها در شب 14 و 15 رمضان مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) در بوستان شقایق بعد از افطار برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت عرب، رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان  از برآورده شدن 300 آرزوی کودکان در جشن آرزوها سال گذشته خبر داد و گفت: آرزوی 300 کودک تحت حمایت کمیته امداد در جشن آرزوها در این ماه مبارک برآورده می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان از برگزاری جشن آرزوها با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، خبرگزاری مرآت خبر داد و گفت: آیین جشن آرزوها در شب 14 و 15 رمضان مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع)  در  بوستان شقایق بعد از افطار برگزار می‌شود.

 وی بابیان اینکه  آرزوی کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان به 300 شاخه درخت آرزو وصل شده بیان کرد: آرزو این کودکان با دستان سخاوتمند خیران و حامیان برآورده می‌شود .

حجت عرب تصریح کرد: آرزوهای این تعداد کودک یتیم و محسنین نیازمند در قالب نامه‌هایی که توسط خود آنان نوشته و جمع‌آوری‌شده که خیران با انتخاب هر یک ازاین‌دست نوشته‌ها، آرزوی آن‌ها را برآورده می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان بیان کرد: بعد از مشخص شدن آرزو و نیاز این کودکان، خیران می‌توانند نسبت به برآورده کردن و تهیه آن اقدام و خودشان آن را به این کودکان تحویل دهند.

وی از توزیع دو هزار وعده غذایی گرم هم‌زمان با آغاز هفته اکرام در شهر سمنان خبر داد و گفت: این تعداد و وعده غذایی با کمک خیران وامداد محله در محل امام‌زاده علویان همراه با برنامه‌های شاد و قرائت قران، نماز جماعت برگزار می‌شود.

انتهای پیام

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۱۰۰
کد خبر : ۱,۸۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید