اخبار

درخت آرزوهای کودکان یتیم روییدن گرفت

برآورده شدن آرزوی 200 کودک یتیم و محسنین شاهرودی

برآورده شدن آرزوی 200 کودک یتیم و محسنین شاهرودی
رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود از برگزاری آیین جشن درخت آرزوها برای کودکان طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد و گفت: در این شب مبارک آرزوی 200 کودک با مشارکت خیران و حامیان برآورده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه تنها یک درخت بهانه‌ای شد تا کودکان طرح اکرام ایتام و محسنین آرزوی خود را بر روی کاغذ نوشته و به شاخه‌های آن وصل کنند تصریح کرد: با حضور 400 نفر از حامیان و خیران شهرستان شاهرود درخت آرزوی این کودکان جوانه زد و به خود روییدن گرفت.

محمد بلوچی با ابراز اینکه برآورده شدن آرزوهای کودکانه در این جشن، خنده را میهمان صورت‌های معصوم کودکانی کرد که سال‌هاست آن‌ها را یا از داشتن نعمت پدر و مادر محروم بوده و یا به دلایلی از داشتن لطف نوازش پدرانه بی بهره بوده‌اند دانست و خاطرنشان کرد: میزان کمک‌های حامیان و خیران شاهرودی جمع‌آوری‌شده برای برآورده کردن آرزوها این کودکان به 70 میلیون تومان رسید.

 شایان ذکر است، زیبایی لحظاتی که گل لبخند بر لب‌های ایتام و فرزندان محسنین می‌شکفت آن‌قدر زیبا بود که شرکت‌کنندگان جشن آرزوها را در برگرفته و احساسی ماندگار را برای همیشه در وجودشان شکوفا کند.

جشن آرزوها پر بود از صحنه‌های زیبا و دل‌چسب نوع‌دوستی، محبت و کرامت انسانی، لحظات ناب تحقق فرهنگ زیبای اسلامی که دست یاری از مولای متقیان حضرت علی (ع) برای دستگیری و حمایت از کودکان یتیم و بد سرپرست به ارث برده بود.

شما همشهریان شاهرودی می‌توانید، برای حمایت از کودکان یتیم و طرح محسنین با مراجعه به دفتر کمیته امداد حمایت‌های خود  را به فرزند معنوی خود داشته باشید.

انتهای پیام


۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۲۵۶
کد خبر : ۱,۷۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید