اخبار

سرفصل‌های هزینه کرد صدقه‌های جمع‌آوری‌شده شهرستان سرخه

سهم ۴۰ درصدی هزینه کرد صدقه برای کمک‌های موردی به نیازمندان

سهم ۴۰ درصدی هزینه کرد صدقه برای کمک‌های موردی به نیازمندان
مردم شهرستان سرخه ۱۴۷ میلیون تومان در سال ۹۶ صدقه پرداخت کردند که در سرفصل‌های کمک‌های موردی خاص به نیازمندان، وام‌های قرض‌الحسنه، کمک‌هزینه ازدواج، مسکن، درمان، تحصیل و اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه هزینه شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه گزارشی از سرفصل‌های هزینه کرد صدقه را در سال گذشته ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تقی شجاعیان، رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه با اشاره به اینکه بیشترین سرفصل هزینه کرد صدقه با سهم ۴۰ درصد صرف کمک‌های موردی خاص به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه شده است افزود: ۶۸ میلیون تومان از مجموع صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در این بخش هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه بابیان اینکه شش درصد از منابع صدقه بااعتبار هفت میلیون تومان برای ساخت و تعمیر مسکن محرومان هزینه شده است بیان کرد: علاوه بر این ۲۰ درصد از صدقه‌های جمع‌آوری بااعتبار ۲۸ میلیون تومان صرف درمان بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه شده است.

وی همچنین از اختصاص هشت‌درصدی مشارکت‌های مردم شهرستان سرخه در پرداخت صدقه بااعتبار ۱۲ میلیون تومان برای کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه خبر داد و گفت: علاوه بر حمایت‌های اقتصادی مشاوره‌های فرهنگی و آموزشی به دانشجویان بازمانده از تحصیل و دانشجویان ارائه می‌شود.

تقی شجاعیان یادآور شد: ۲۶ درصد از میزان صدقه جمع‌آوری‌شده مردم نیک‌اندیش شهرستان سرخه بااعتبار ۳۲ میلیون تومان صرف کمک‌هزینه جهیزیه، ازدواج و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان و نیازمندان شهرستان سرخه شده است.

انتهای پیام

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰
تعداد بازدید : ۱۲۱
کد خبر : ۱۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید