اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود:

کمک 343 میلیون تومانی حامیان شاهرودی‌ به کودکان معنوی در طرح اکرام ایتام و محسنین

کمک 343 میلیون تومانی حامیان شاهرودی‌ به کودکان معنوی  در طرح اکرام ایتام و محسنین
حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین شهرستان شاهرود در ده‌ماهه امسال 343 میلیون تومان به 666 نفر از فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود گفت:کمیته امداد در طرح اکرام ایتام تلاش کرده با جذب حامیان جدید، فرزندان یتیم و محسنین را در سرفصل‌های بهبود وضعیت معیشتی، درمانی و تحصیلی تقویت کند.

محمد بلوچی از 1750 حامی در طرح اکرام ایتام شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: 409 حامی در طرح محسنین از فرزندان معنوی خود که به علت ناتوانی پدر خانواده در تأمین مایحتاج زندگی به دلیل ازکارافتادگی، زندانی و دلایل دیگر کمک می‌کنند.

وی بابیان اینکه چتر حمایتی 144 حامی بر سر 60 نفر از کودکان در طرح شفا است تصریح کرد: افراد می‌توانند با انتخاب یک خانواده موردنظر ماهیانه حمایت‌های خود را برای کمک خود در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین داشته باشند.

رئیس کمیته امداد شهرستان شاهرود از جمع‌آوری 634 میلیون تومان زکات واجب و مستحبی در ده ماه سال جاری خبر داد و گفت: میزان مشارکت مردم در پرداخت صدقه در این مدت 847 میلیون تومان رسید که در سرفصل های مختلف از جمله درمان، کمک هزینه تحصیلی، جهیزیه،مسکن، تسهیلات اشتغال زایی، کمک هزینه تحصیلی، کمک های موردی به نیازمندان این شهرستان هزینه  شده است.

انتهای پیام


۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۱
تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۱,۵۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید